Green Lipped Mussel

Na stawy
45
PLN
Green Lipped Mussel
Cena: 45,00 zł
Cena netto: 41,67 zł
szt.

GREEN LIPPED MUSSEL: Sproszkowany wyciąg ze specjalnie hodowanych omułków( małż zielonych), Kwas hialuronowy, Kolagen, Kurkuma (Curcuma Longa)

Masz problem ze utrzymaniem prawidłowego stanu stawów, kości i mięśni ?
Nie musisz rezygnować z aktywnego trybu życia. Mamy dla Ciebie innowacyjne rozwiązanie !

Preparat Green lipped mussel dostarczy twoim stawom i kościom wszystkie substancje jakich im brakuje do prawidłowego funkcjonowania.

Green lipped mussel znajduje zastosowanie gdy :

  • Ze względu na wiek, twój organizm nie wytwarza już w wystarczającej ilości kwasu hialuronowego
  • Masz problem z porannym „rozruszaniem się”
  • Jesteś osobą narażona na nadmierne przeciążenie stawów (pracujesz fizycznie, intensywnie uprawiasz sport, masz nadwagę)
  • Twoja dieta nie dostarcza wystarczającej ilości substancji dla utrzymania prawidłowego stanu stawów, kości i mięśni

Skład :

Proszek z Green lipped mussel (małż zielony), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, kurkuma (Curcuma longa), kwas hialuronowy, kolagen, substancje przeciwzbrylające: poliwinylopirolidon, krzemionka, stearynian magnezu.

Każda tabletka zawiera: 300 mg sproszkowanej substancji pozyskanej z małży zielonych (Green lipped Mussel), 100 mg wyciągu z kłączy kurkumy długiej, 50 mg kwasu hialuronowego i 50 mg kolagenu.

Opis działania preparatu :.

Wszystkie zawarte w preparacie substancje czynne są pochodzenia naturalnego, roślinnego i są łatwo przyswajane przez organizm.

Green lipped mussel

Małże zielone (omułki zielonowargowe) hodowane są na farmie morskiej w Nowej Zelandii, gdzie wydobywa się z nich substancję, która pomaga ludziom cierpiącym na artretyzm. Substancję tę odkryto pod koniec lat 60-tych XX wieku w USA. Obecność tych drogocennych substancji jest spowodowana szczególną równowagą chemiczną w organizmie małża wynikającą ze specyficznych właściwości środowiska wodnego, w którym żyje. Inne małże tego ekstraktu nie posiadają. Jak wykazują badania, ekstrakt z małża zielonego zwalcza nie tylko objawy, ale także przyczyny artretyzmu. Nie wywołuje przy tym skutków ubocznych. Jej skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi.

Kurkuma (Curcuma Longa)

Kurkumina zawarta w ekstrakcie z kłącza kurkumy działa antyoksydacyjnie, przeciwutleniająco, czyli „wymiata” wolne rodniki odpowiedzialne za powstawanie tzw. chorób cywilizacyjnych. Ogranicza wpływ niekorzystnych procesów enzymatycznych na prawidłowe funkcjonowanie stawów. Zawarte w niej substancje wykazują silne działanie przeciwwirusowe, przeciwgrzybiczne i antybakteryjne.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy - należy do grupy związków nazywanych glukozaminoglikanami, które są elementami podstawowymi struktury takich tkanek jak kości i skóra. Decyduje on nie tylko o jędrnej i gładkiej skórze, ale także jest głównym składnikiem płynu stawowego i pełni funkcję "smaru" przy wykonywaniu ruchu. Reguluje zawartość wody w przestrzeni międzykomórkowej tkanki łącznej. Niedobór kwasu hialuronowego powoduje wysychanie chrząstek a w konsekwencji prowadzi do zmniejszenia zakresu ich ruchu i "strzykania" w kościach. Ze względu na swoją zdolność do wiązania wody, utrzymuje właściwy stopień nawilżenia wszystkich elementów stawowych. Jest jednym z głównych składników mazi stawowej zapewniającej odpowiednie smarowanie pracującym stawom. Ochrania ich powierzchnie nie dopuszczając do ich degeneracji i wycierania.

Kolagen

Kolagen - stanowi 30% całkowitej masy białka ludzkiego i jest odpowiedzialny za sprężystość, jędrność, właściwe nawilżenie skóry oraz ciągłą odnowę jej komórek. Jest białkiem które produkuje tak zwaną maź stawową. Jest odpowiedzialny za stan chrząstki stawowej, za jej elastyczność i twardość. Kiedy kolagen, najczęściej wraz z upływem lat, przestaje być produkowany w odpowiedniej ilości wówczas mogą pojawić się dość poważne problemy związane z naszymi stawami. Z ubytkiem kolagenu wiążą się procesy starzenia skóry, powstawanie zmarszczek, a także ogólne pogorszenie stanu zdrowia i aktywności życiowych. Kolagen decyduje o wytrzymałości i odporności chrząstki, która stawom zapewnia elastyczność i amortyzację. Ma ogromny wpływ na ich ruchomość, a co za tym idzie na naszą sprawność i aktywność fizyczną.

Zalecana dzienna porcja : należy przyjmować jedną tabletkę dziennie po posiłku.

Dostępne opakowania: 30 tabletek

Sposób przechowywania: szczelnie zamknięte opakowanie przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety . Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Producent :
Power Health Products Ltd.

"Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.".

Click Shop | Hosting home.pl